12.02.2018

Fənn olimpiadalarının rayon mərhələsinin nəticələri açıqlanıb

Fevralın 4-də keçirilən Respublika fənn olimpiadalarının rayon mərhələsinin nəticələri açıqlanıb.

Saatlı rayonu üzrə bilik yarışında iştirak edən 446 şagirddən 29-u yarımfinal turuna vəsiqə qazanıb.

Qeyd edək ki, İnformatika fənni üzrə nəticələr fevralın 14-də açıqlanacaq.

Nəticələrlə daha ərtaflı olimpiada.edu.az ünvanında tanış ola bilərsiniz.​​

 

 Azərbaycan dili                 fənni

IX sinif

 

Bal

 

 

Ləman Səlimova / Həşimxanlı kənd tamorta məktəb

56

 

Fidan fərəczadə / şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

45

 

Minayə Mahmudzadə /  şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

45

 

Anar Abuşov /  şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

45

 

XI sinif

 

 

Fidan Abdullayeva /  şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

70

 

Emin Abasov /  şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

61

 Coğrafiya fənni

XI sinif

 

 

 

 

Zahid İsmayılov /  şəhər 6 nömrəli tam orta məktəb

87

 

Səməd Əliyev /  Muğangəncəli kənd tam orta məktəb

80

 

Mətləb Məmmədov /  şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

72

 

Əli Məmmədli /  şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

71

 

Fatimə Abdullayeva / Qaratəpə kənd tam orta məktəb

69

 

Coşqun Cavadov / Moranlı kənd tam orta məktəb

67

 Fizika fənni

X sinif

 

 

 

 

Təbriz Gözəlov /  Şıxsalahlı kənd tam orta məktəb

42

 Kimya fənni

IX sinif

 

 

 

 

Nəcmin Əsgərov / Yuxarı-Axtaçı kənd tam orta məktəb

32

 

X sinif

 

 

Gülarə Quluyeva /  şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

54

 

Rza Rzayev / Yenikənd kənd tam orta məktəb

50

 

XI sinif

 

 

Fatimə Nərimanlı /  Qaragüney kənd 1 nömrəli tam orta məktəb

68

 

Rəşad Baxşəliyev / Zal-Qarağac kənd tam orta məktəb

68

 Riyaziyyat fənni

IX sinif

 

 

 

 

Samir Cümşüdzadə /  şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

66

 

Şahmar Abasov /  şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

55

 

X sinif

 

 

Yasni Abbaszadə /  şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

41

 

Səyyad İbrahimov /  Qaratəpə kənd tam orta məktəb

40

 

XI sinif

 

 

Rüfət Əkbərov /  şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

78

 Tarix fənni

IX sinif

 

 

 

 

Həbibə Əliyeva /  şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

32

 

Mirayə Həşimova / şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

32

 

Aytac Ələskərova  /  şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

29

 

Nəzrin Hüseynli /  Osmanlı kənd ümumi orta məktəb

27

 

X sinif

 

 

Səyyad İbrahimov /  Yenikənd kənd tam orta məktəb

47

 

XI sinif

 

 

Könül Qarayeva  / şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

46